На Чернігівщині діти мандрували стежками, де ходили мамонти

У Мезинському Національно-природному парку на Чернігівщині організували цікаву мандрівку екологічними стежками «Забілина криниця» та «Дивосвіт природи краю, де ходили мамонти».

Шосткинська школа на екостежці в Мезинському НПП

Захід приурочений до Міжнародного дня біорізноманіття з метою привернення уваги на проблему безповоротної втрати на Землі багатьох представників флори та фауни.

На екостежці. Край де ходили мамонти в Мезинського НПП

Цього дня стежки нацпарку відвідали учні Шостки та с. Верба Коропського р-ну. Діти, здолавши чотирьохкілометрову екологічну стежку, побували біля криниці, що за легендою була викопана паном Забілою, вивчали флору мішаного лісу та оглянули дерева-екзоти (корковий дуб, модрина європейська). Вдалося побачити і безхребетних мешканців цього лісу: бронзівку золотисту, жука майку з родини Наривників, перше покоління сонцевика кропив’яного. Однак, найбільше дітей вразила зустріч з веретільницею ламкою, яка грілася на сонці.

На оглядовому майданчику екостежки в Мезинському НПП

Природа щедро обдарувала Коропщину, це – багатий та чудовий край, окрасою якого є Десна. Тут протягом тисячоліть формувався унікальний природний комплекс вздовж ріки з багатством природних ландшафтів та різноманітними видами фауни і флори. Тож, сподіваємось, знайомство з національним природним парком напередодні Міжнародного дня біологічного різноманіття допоможе дітям навчитися бачити красу природи, цінувати її щедрість та усвідомити відповідальність за її збереження.

Учні Вербівської школи на екостежці Забілина криниця в Мезинському НПП
Зустріч з веретільницею ламкою на екостежці Забілина криниця в Мезинському НПП

Алла Наливайко, фахівець Мезинського НПП

На першому фото: Біля дуба Мазепи на екостежці Мезинського НПП

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте